Často kladené otázky
 1. Kdo jste a kde jste se nacházejí?
  Jsme C2A Enterprise, zapsaná v Quito, Ekvádor. Jsme oba producters a exportéři různých druhů šperků a řemesel. Posíláme zboží na celém světě z našich distributorů center v Rusku, Bělorusku a na Ukrajině.
 2. Což je dodací lhůta?
  Dodací lhůta závisí na umístění a způsob dopravy a obvykle se liší asi 10-25 den pro certifikované mailu a 5-10 dnů za expresní poštou.
 3. Proč jsou ceny tak nízké?
  Jsme výrobci předmětů a také budeme pracovat přímo s Native řemeslníků. Můžeme držet ceny značně nízká vzhledem k této skutečnosti a také proto, že z objemu prodeje. Naším hlavním trhem je velkoobchod s prodejci, kteří trvale kupují naše výrobky. Máme mnoho vracejících se klientů, včetně těch, kteří využívají naše služby v průběhu let. I když bez ohledu na to, zda si koupit jen jednu položku, měli byste espect nejlepší službu z naší strany.
 4. Je dodání v bezpečí? Je zde Sledování k dispozici?
  Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oblasti obchodu víme, jak udržet věci v nejlepším způsobem, včetně bezpečného obalu a zbytek. Vždy odesílat objednávky do 1-2 pracovních dnů od přijetí platby. Pro odeslání na Vaši volte používáme certifikované mail nebo EMS. EMS poskytuje sledování pro všechny země, dodací lhůta pouze pro USA 5-7 dny, pro jiné země EMS lodí do 5-10 dnů. Certifikovaný mailová trvat delší dobu, je poskytnout sledování v některých zemích, včetně USA (sledování pomocí USPS), Španělsku, Austrálii, Velké Británii, Francii, Německu a mnoha dalších.
  Děláme garantovat příjem zboží, nebo vrácení celé částky (včetně přepravních poplatků). Pro certifikované vaky náš standart datum lhůta je 55 dnů od data platby, zatímco zpoždění větší než 30 dnů nejsou běžné.
 5. Která možnost platby přijímáte?
  Přijímáme paypal (je možné platit přes PayPal pomocí kreditní nebo debetní karty), také nás můžete platit bankovním převodem na náš bankovní účet v Evropě nebo bankovní účet v Ekvádoru, můžete poslat nám Western Union nebo MoneyGram stejně. Můžeme přijímat šeky z USA i (kontrola by měla být z americké banky a v amerických dolarech). Pokud dáváte přednost jinou platební metodu, napište nám zprávu a my uvidíme, co můžeme udělat.
 6. Můžete nám poskytnout fakturu?
  Ano, na požádání můžeme přiložit fakturu k Vaší objednávce.
 7. Jak mohu kontaktovat?
  Můžete použít následující způsoby:
  E-mail/kontaktní formulář na našich webových stránkách: klikněte zde
  Telefonní číslo: +593 985166689
  Poštovní adresa: C2A Enterprise, casilla 17-23-12, Sangolqui, Pichincha, Ecuador