Podmínky služby
  1. Ceny jsou uvedeny bez přepravního cenu.
    Můžete vidět ceny na dopravu do nákupního košíku.
  2. Zabýváme se prodejem produktů jednotkami a ve velkoobchodě. Dáváme slevu ve výši 3%, v případě, že cena objednávky je více než 100, dáváme slevu ve výši 5%, pokud cena zakázky je více než 500, sleva 7% platí, pokud Vaše objednávka je přebytek 1000. Pokud se chystáte dělat hromadnou objednávku za pár tisíc nebo více, kontaktujte nás pro speciální ceny a dopravní řešení.
  3. Pracujeme na předplacené Basic. Přijímáme PayPal, Western Union, Moneygram, bankovní převody. Kontaktujte nás pokud si přejete jinou možnost platby.
  4. Posíláme zboží během 1-2 pracovních dní od nás obdržíte platbu. Upozorňujeme naše zákazníky na každém kroku, který děláme.
  5. Dáme garantovat, že obdržíte objednávku nebo v plné výši, včetně přepravních poplatků. Datum Lhůta pro certifikované pošty je 55 dnů od data splatnosti. Požadujeme, aby naši klienti nám poslat poznámku, pokud nechcete přijímat objednávky do 1 měsíce do zahájení vyšetřovacího procesu s poštou. Pokud potřebujete rychlou přepravu do několika málo dní, neváhejte využít expresní možnost pro přepravu (EMS).
  6. Můžete si dělat, co se zakoupené zboží (například, můžete je používat nebo prodávat).